Oferujemy bezpłatne indywidualne doradztwo dotyczące działań strażniczych związanych z ochroną drzew!
Jeśli widzisz, że drzewa są lub zostały zniszczone/uszkodzone lub podejrzewasz, że zostały wycięte bez pozwolenia i mieszkasz w mieście do 50 tys. mieszkańców, zgłoś się do nas, a doradzimy, co możesz w tej sytuacji zrobić.
Doradztwo jest prowadzone przez arborystów, posiadających certyfikat inspektora dendrologicznego i uprawnienia nadzoru dendrologicznego w procesie inwestycyjnym.
Zgłoszeń należy dokonywać mailowo na adresy:
sylwia.j.mucha@gmail.com
inspektordrzew@gmail.com
lub poprzez wysłanie wiadomości na numery:
883-610-533 (Sylwia)
668-381-243 (Mariusz)
Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Ilość godzin konsultacji jest ograniczona, będą trwały do końca maja 2025 r. lub do wyczerpania limitu godzin (20).

Powstanie Mapa Reagowania Obywatelskiego!
Razem z naszym partnerem Fundacją ToPole, będziemy pracować nad interaktywną mapą – kierunkowskazem wskazującym kroki do podjęcia w przypadkach dość szeroko pojętego niszczenia drzew.

- Mapa będzie dostępna na stronie www.
- Zdecydowaliśmy się na stworzenie mapy, ponieważ zauważamy ogromną potrzebę zdobycia informacji przez społeczeństwo co robić, kiedy drzewa są uszkadzane lub niszczone. Szczególnie w okresie jesienno-wiosennym dostajemy wiele zapytań od zaniepokojonych mieszkańców i mieszkanek miast i wsi.
- Pochwalimy się też trochę: na 170 wniosków w konkursie, nasz znalazł się na 3 miejscu co do wysokości przyznanych punktów.
Wysokość grantu – 80000 zł. - Projekt współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach Projektu „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities”,
realizowanego ze środków programu CERV finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości” na lata 2021 – 2027.